HURTOWNIA MOTORYZACYJNA  BIAŁYSTOK AUTO PLAY Z TRADYCJAMI

DZIAŁAMY NA POLSKIM RYNKU OD 20 LAT !

Hurtownia motoryzacyjna Białystok mieści się w samym sercu województwa podlaskiego - Białymstoku. To właśnie w tym malowniczym mieście od wielu lat ciężko pracujemy, by zadowolić naszych klientów. Czujemy satysfakcję z naszej pracy oraz wdzięczność za wszelkie słowa uznania. Działalność hurtowni motoryzacyjnej Białystok zahacza o granice kilku polskich województw w tym: podlaskiego, mazowieckiego, lubelskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną.

Hurtownia motoryzacyjna Białystok specjalizuje się w dystrybucji i sprzedaży najwyższej klasy akumulatorów rozruchowych do pojazdów mechanicznych takich jak: samochody osobowe i ciężarowe, motocykle oraz maszyny rolnicze. Posiadamy także baterie do łodzi, camperów, kosiarek, wózków widłowych i inwalidzkich, maszyn czyszczących oraz zabawek. W rejonie północno-wschodniej Polski, jesteśmy dystrybutorem renomowanych i wiodących prym marek akumulatorów takich jak: austriacki Banner, włoski Fiamm oraz polski Sznajder.

Czyste i zadbane auto to podstawa ! W hurtowni motoryzacyjnej chętnie pomożemy w doborze odpowiednich produktów, które sprawią że samochód będzie wyglądał jak nowy. W asortymencie naszej firmy znaleźć można najbardziej rozpoznawalne marki kosmetyków samochodowych i chemii samochodowej m.in. Sonax, K2, Plak, Tenzi, Car-Plan, Prestone, Automax, Formuła 1 oraz wiele innych. Dbamy również o walory zapachowe, które pobudzają zmysły i poprawiają komfort podróży, dlatego posiadamy ogromną ilość nietuzinkowych zapachów samochodowych w postaci zawieszek, puszek, dyfuzorów oraz zapachów do kratki nawiewu.

W sprzedaży posiadamy także szeroką gamę olejów samochodowych i motocyklowych. Dominujące marki to: Castrol, Mobil, Motul, Valvoline, Shell, Total, Elf, Carlube i Lotos. Oferta naszej firmy rozszerzona jest również o płyny eksploatacyjne: hamulcowe, chłodnicze, do spryskiwaczy i wspomagania oraz dodatki do paliw. 

Zachęcamy także do zapoznania się z działem akcesoriów samochodowych, gdzie znaleźć można mnóstwo produktów niezbędnych każdemu kierowcy i poprawiających bezpieczeństwo na drodze. Należą do nich: apteczki, gaśnice, trójkąty, żaluzje, pokrowce na siedzenia i kierownice, anteny, ramki tablicy, kołpaki, ładowarki, przewody rozruchowe, czy pasy transportowe. Dodatkowo oferujemy akcesoria elektryczne do samochodów.

Gwarantujemy możliwie najniższe ceny, szybką i przyjemną współpracę oraz profesjonalny przebieg transakcji. Wszystkim naszym klientom życzymy szerokiej drogi !

Zespół Hurtowni motoryzacyjnej Białystok Autoplay.pl

Śledź nas na Facebooku