AKCESORIA TURYSTYCZNE

AKCESORIA TURYSTYCZNE

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: WD403

Marka: WD-40

WD-40 200ml+20% GRATIS PREPARAT WIELOFUNKCYJNY

Recenzje: 0

WD-40 200ml + 20% Gratis preparat wielofunkcyjny do elementów metalowych Doskonale czyści, konserwuje, likwiduje skrzypienia i piski Usuwa wodę, tłuszcz, brud oraz wszelkie inne zanieczyszczenia Nie zawiera silikonu, dlatego nie przyciąga brudu i kurzu

Cena 14,00 zł
Więcej
W magazynie

Akcesoria turystyczne do samochodu

Jeżeli zamierzasz wyjechać na wakacje, warto zaopatrzyć się w wysokojakościowy sprzęt turystyczny. W sklepie Auto Play znajdziesz duży wybór akcesoriów turystycznych, więc nie będziesz musiał gorączkowo szukać różnych sprzętów na innych stronach. W ofercie znajdziesz taki sprzęt turystyczny jak kuchenki turystyczne gazowe, dzięki którym będziesz mógł bez problemu zrobić sobie posiłek lub przygotować gorącą kawę w każdym miejscu. Akcesoria turystyczne oferowane w Auto Play zmieszczą się do każdego samochodu, więc nie będziesz musiał męczyć się z dużą ilością nieporęcznego, dodatkowego bagażu.

Sprzęt turystyczny

To czym wyróżniają się akcesoria biwakowe od Auto Play, jest na pewno ich wysoka jakość. Oferta sprzętu turystycznego została starannie wyselekcjonowana, tak aby każdy turysta mógł zaopatrzyć się w najlepsze akcesoria o najwyższej jakości. W wachlarzu produktowym znajdziesz nie tylko turystyczne butle gazowe, ale również węgiel i brykiet drzewny, jak i podpałkę do grilla.

Śledź nas na Facebooku