DODATKI DO CHŁODNIC

DODATKI DO CHŁODNIC

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 011513

Marka: PRESTONE

PRESTONE USZCZELNIACZ DO CHŁODNIC 250ml

Recenzje: 0

Prestone Uszczelniacz do Chłodnic 250ml Doskonale nadaje się do zabezpieczania nieszczelności układu chłodzenia Zapobiega powstawaniu nieszczelności pomiędzy wymianami płynu  Przeznaczony do stosowania we wszystkich typach samochodów i chłodnic

Cena 9,99 zł
Więcej
W magazynie

Uszczelniacze do chłodnic

Uszczelniacz do chłodnicy to produkt stosowany do podstawowej naprawy nieszczelności powstających w układzie chłodzenia. Dostępny jest w dwóch wersjach: płyn do uszczelniania chłodnic oraz sypkiej. Pierwsza z nich wykorzystuje cząstki polimerowe, które reagują z powietrzem oraz spalinami. Druga zaś opiera się na cząsteczkach aluminium. Oba te rodzaje płynów do uszczelniania chłodnic umożliwią uszczelnienie niewielkich wycieków w metalowych elementach układu chłodzenia. Dotyczy to zarówno chłodnicy, jak również głowicy cylindrów, a także bloku silnika. Dodatkowo zwróć uwagę na pasty naprawcze, które będą działały od zewnątrz na nieszczelne elementy. Innymi cennymi produktami są również odkamieniacze chłodnic, które skutecznie czyszczą układ chłodzenia, usuwają rdzę i chronią przed przegrzaniem. Co ciekawe, tego typu preparaty możesz kupić już za niecałe 10 zł, a ich działanie jest naprawdę nieocenione. Takie preparaty można znaleźć najczęściej w chemii warsztatowej.

Płukanie chłodnicy

Jeśli zaś chodzi o płukanie chłodnicy, najlepsze do tego celu okazują się specjalistyczne płyny do chłodnic, które pozwolą Ci pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń. Płukanie chłodnicy warto wykonywać regularnie, ponieważ dzięki temu będziesz mieć pewność, że chłodnica działa prawidłowo, a brud czy inne nieczystości nie przyczyniają się do awarii układu chłodzenia. Jeśli szukasz uszczelniaczy chłodnic lub innych dodatków do chłodnic, koniecznie sprawdź naszą ofertę i nie zapomnij o odpowiednim płynie chłodniczym do chłodnicy.

Śledź nas na Facebooku