ZMYWACZE DO GAŹNIKÓW

ZMYWACZE DO GAŹNIKÓW

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: DC1

Marka: CYCLO

CYCLO CARB CLEAN 354g PREPARAT DO CZYSZCZENIA GAŹNIKÓW

Recenzje: 0

Cyclo Carb Clean 354g preparat do czyszczenia gaźników Szybko i skutecznie usuwa tłuszcz, brud, lakier, osady z węgla i gumy z układów recyrkulacji spalin i gaźnika Dokładnie czyści gaźnik oraz pozostałe elementy układu dolotowego np. wtryskiwacze i zawory

Cena 21,50 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Zmywacze gaźników

Zmywacze do gaźników pozwolą Ci szybko i skutecznie pozbyć się różnego rodzaju zanieczyszczeń, w tym: smoły, pyłów, nagaru, smaru, olejów, resztek paliwa itp. Ich dużą zaletą jest również fakt, że zapewniają doskonałe zabezpieczenie przed korozją. Efekty działania zmywacza do gaźników są natychmiastowe i zauważalne gołym okiem, gdyż wpływa on m.in. na ograniczenie emisji spalin, zmniejszenie spalania pojazdu, a także wzrost mocy. Ponadto jest to środek bezpieczny dla katalizatorów, jak również sond lambda.

Zmywacz do gaźników jest to produkt wielofunkcyjny, gdyż przyda się nie tylko do czyszczenia gaźników, ale również wtryskiwaczy, przepustnic, zaworów EGR, a także układów paliwowych w silnikach benzynowych. Jeśli szukasz precyzyjnego preparatu do gaźników i nie tylko, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych zmywaczy do gaźników. W naszym sklepie internetowym posiadamy produkty znanych i cenionych producentów wiodących na rynku motoryzacyjnym, m.in. Boll, Cyclo, Holts oraz K2. Zapraszamy do zakupów!

Śledź nas na Facebooku