Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: K633

Marka: K2

K2 SIL 300ml SILIKON DO USZCZELEK GUMOWYCH

Recenzje: 0

K2 Sil 300ml silikon w sprayu do uszczelek gumowych  Czyści i pielęgnuje wszystkie części gumowe w samochodzie i zachowuje ich elastyczność Ożywia kolory i przedłuża żywotność materiałów gumowych i zabezpiecza przed pękaniem

Cena 8,90 zł
Więcej
W magazynie

Silikony uszczelniające do samochodu

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem starszego auta, na pewno zdajesz sobie sprawę jak bardzo problemowe bywają uszczelki samochodowe. W Sklepie motoryzacyjnym Auto Play znajdziesz skuteczny silikon do auta, dzięki którym zabezpieczysz swoje uszczelki przed niszczeniem się. Co ciekawe silikony uszczelniające mają nie tylko funkcję chroniącą, ale również czyszczącą. Silikon do samochodu jest najlepszą opcją, jeżeli uszczelki są brudne w trudno dostępnych miejscach. Preparaty świetnie zarówno czyszczą i pielęgnują.

Kleje uszczelniające do samochodu

Klej do samochodu jest dobrym pomysłem, jeżeli zauważyłeś, że któryś z elementów auta odpada czy też łamie się. Taki klej uszczelniający może również pełnić funkcję uszczelniającą, dzięki niemu w prosty sposób zatkasz przeciekające miejsca. Kleje uszczelniające są szczególnie przydatne w okresach jesienno-zimowych kiedy warunki atmosferyczne są mniej sprzyjające. Klej uszczelniający jest takim elementem wyposażenia domowego garażu, który może się przydać w najmniej oczekiwanym momencie.

Śledź nas na Facebooku