Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Każde auto potrzebuje troskliwej pielęgnacji i regularnej konserwacji. Co jednak w sytuacji, kiedy zdarzy się wypadek losowy? Może być to na przykład spadek ciśnienia w oponie, przebita opona, problemy z instalacją elektryczną lub rozładowany akumulator. W takich sytuacjach z pewnością warto zastosować specjalne narzędzia warsztatowe, które szybko poradzą sobie w nagłych wypadkach.

Sklep z narzędziami warsztatowymi

W sklep z narzędziami warsztatowymi Auto Play kupisz różnorodne narzędzia i akcesoria warsztatowe pomocne podczas szybkich, codziennych napraw w aucie. Oferujemy na przykład klucze warsztatowe i różnorodne narzędzia ręczne, dzięki którym szybko usuniesz usterkę. Znajdziesz u nas także praktyczne rękawice robocze oraz taśmy i opaski zaciskowe.

Akcesoria warsztatowe

W podręcznym warsztacie samochodowym nie może zabraknąć także innych akcesoriów warsztatowych, takich jak chociażby materiały instalacyjne do warsztatu. Przy sprawdzaniu ciśnienie w oponach sprawdzą się zaś ciśnieniomierze samochodowe, a do mycia szyb czy karoserii opryskiwacze samochodowe. W naszym sklepie online kupicie także lampy warsztatowe led oraz innego rodzaju sprzęt warsztatowy.

Śledź nas na Facebooku